Kwiaty i Rośliny Sztuczne · Hurtownia i Sklep Internetowy

O firmie Faktor

Firma Handlowa Faktor - Hurtownia Kwiatów i Roślin Sztucznych

Hurtownia Fontann Domowych i Ogrodowych

Firma nasza powstała w 1990 roku. Od początku swej działalności zajmowaliśmy się importem oraz sprzedażą kwiatów i roślin sztucznych na polskim rynku.

Z początkiem 2012 r. rozpoczęliśmy także sprzedaż fontann domowych i ogrodowych. W naszej ofercie znalazły się fontanny o wyglądzie klasycznym jak również bardzo nowoczesne. Część z nich imituje naturalne kaskady wodne, inne mają zupełnie abstrakcyjne kształty.

Salon sprzedaży pod Warszawą

Przez 20 lat nasza siedziba mieściła się w Warszawie. Ciągły rozwój firmy sprawił, iż konieczne było powiększenie sali wystawowej i powierzchni magazynowej.

Dlatego latem 2010 roku przenieśliśmy nasz salon sprzedaży i magazyn do Piorunowa koło Błonia pod Warszawą. Hurtownia mieści się teraz bezpośrednio przy trasie Poznańskiej. Do dyspozycji Klientów pozostają duża sala wystawowa (600 m2) oraz wygodny parking tuż przy magazynie.

Sklep Internetowy

Wraz z poszerzeniem asortymentu o Fontanny Wodne oddaliśmy do Państwa dyspozycji kolejny sklep internetowy z naszym nowym asortymentem. Zachęcamy do robienia zakupów korzystając z tej wygodnej elektronicznej formy.

Bezpośredni Importer

Nasz asortyment importujemy bezpośrednio od producentów w Chinach. Dzięki temu możemy oferować Państwu towar w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nowe technologie

Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień naszych Klientów. Nowy magazyn zintegrowany z firmowym systemem klasy ERP oraz sklepem internetowym umożliwia efektywne zarządzanie towarem i zamówieniami.

Dowóz towaru do Klienta

Zamówiony towar wysyłamy codziennie kurierem DHL. Korzystamy również z usług Poczty Polskiej.

Duże zamówienia dowozimy do Klientów własnym transportem.

Wirtualny spacer po naszej firmie
Sprawdź adres i wyznacz trasę
Galeria filmów
Galeria zdjęć